Slavíme 15. narozeniny

V měsíci červnu slaví SD sped 15. narozeniny! Děkujeme bývalým i současným zaměstnancům, zákazníkům i obchodním partnerům, se kterými jsme se podíleli na naší spolupráci. Jsme rádi, že i přes některé svízelné situace můžeme dále společně budovat značku SD sped a ctít její slogan „cesta vpřed“. Právě na základě našeho hesla jsme si pro vás připravili milníky společnosti, abyste si významné chvíle v daných letech mohli připomenout společně s námi.

SD sped fandí hokeji!

A to jak tomu profesionálnímu, tak i tomu amatérskému.

V letošní extraligové sezóně jsme byli hrdým sponzorem hokejového zápasu mezi HC Škoda Plzeň a HC Sparta Praha. Součástí tohoto utkání, ve kterém Škodovka vyhrála 5:2 nad pražským soupeřem, byla soutěž ve střelbě na bránu o televizi od SD spedu. Pro nás jednalo o vysoce prestižní akci, jelikož všichni, co u nás ve firmě sledují hokej, fandí právě indiánům ze západu Čech. Gratulujeme vítězi soutěže a děkujeme klubu za provedenou akci!

Již mnoho let podporujeme také amatérsky sport, konkrétně se jedná o tým hokejový tým HC Fire Dragons hrající místní Hobby ligu. Finance v dnešní době hrají prim i na poli amatérského sportu a nás těší, když můžeme pomoci vyhrávat zápasy na každé úrovni.

Testovací provoz tahačů

Začátkem roku 2019 jsme započali sérii testů tahačů, ze kterých by měl vzejít vítěz, který naší společnosti dodá na konci první poloviny roku flotilu nákladních vozidel. Aktuálně máme za sebou např. značky jako je Scania, Mercedes Benz, Iveco a další. Uvidíme, kdo se stane naší partnerem…

Fotbalový turnaj v Předenicích 2018

Jako každé léto se fotbalové družstvo společnosti SD sped a.s. zúčastnilo 28.7.2018 turnaje v malé kopané v Předenicích. Z turnaje si náš tým odvezl krásné třetí místo a navázal tak na každoroční medailové umístění. Děkujeme organizátorům za dobře zvládnutou akci a již nyní se těšíme na další ročník.

Změna ve vedení společnosti

Dne 1. 8. 2018 proběhla změna ve vedení společnosti, novým ředitelem společnosti se od 1. 8. 2018 stává pan Martin Vít.
Martin Vít pracuje ve společnosti SD sped a.s. bezmála 9 let, kdy začínal na pozici dispečera, postupně prošel přes vedoucího dispečinku až na provozního manažera, pozice ředitele společnosti je tak logickým krokem a vývojem. Přejeme panu Vítovi v jeho nové funkci co nejvíce úspěchů.

Touto cestou chceme za firmu SD sped a.s. poděkovat odcházejícímu řediteli společnosti panu Petru Volákovi za dobrou reprezentaci a posunutí naší společnosti vpřed. Přejeme mu mnoho úspěchů jak v pracovním, tak v osobním životě.

Certifikace ISO 9001

Certifikace ISO 9001

Společnost SD sped a.s. úspěšně dokončila certifikační proces dle normy ISO 9001 a hrdě oznamuje svým zákazníkům a obchodním partnerům, že získala certifikát od renomované společnost TÜV SÜD Czech s.r.o.. Cílem zavedení nebyla jenom revize firemních procesů, ale především nezávislí pohled na kvalitu našich poskytovaných služeb s cílem zvýšit spokojenost našich zákazníků. Děkujeme všem, kteří se podíleli na realizaci projektu ISO 9001.

Za SD sped a.s.

Petr Volák

Ředitel společnostiCertifikát

Pokračujeme v obnově vozového parku

Společnost SD sped a.s. v měsíci srpnu 2017 předala první vozidla z plánové obměny vozového parku. Jednalo se o dodávková vozidla typu Iveco Daily 35S16. Vozidla jsou vybavena spací nástavbou, automatickou klimatizací a oproti předchozím modelům jsme na základě požadavků našich zákazníků zvýšili ložnou plochu o 200 mm a kvůli urychlení nakládky a vykládky zboží je zadní čelo plachtové konstrukce opatřeno systémem ROLLSYSTEM. V každém vozidle je umístěn 8″ tablet pro online komunikaci mezi řidičem a dispečerem.

Přejeme naším řidičům spoustu kilometrů bez nehody.